Dzień Otwarty  pod hasłem „Bajkowa Szkoła”

28 stycznia, w ramach Dnia Otwartego, gościliśmy  w swych murach Rodziny, które przybyły poznać szkołę od środka,  hasło przewodnie wydarzenia „Bajkowa Szkoła”.

Poza informacjami dotyczącymi tworzenia klas pierwszych, przygotowano ciekawe występy artystyczne oraz zajęcia sportowe, wychowawcze i edukacyjne.

Wspólną zabawę  rozpoczęły występy grupy musicalowej i najmłodszych uczniów szkoły.

Podczas zabaw sportowych wykorzystano sprzęt z projektu lekkoatletycznego dla najmłodszych „Kids Athletics".

Goście mieli okazję uczestniczenia także w zajęciach świetlicowych, komputerowych, plastyczno-technicznych oraz języka angielskiego.

Natomiast w bibliotece szkolnej dzieci poznały edukacyjną bajeczkę pt. „Wojtusiowe smutki” Izabeli Michty.

Najmłodsi goście bezbłędnie odczytali morał płynący z historii Wojtusia, wskazując na ważność tolerancji i przyjaźni.

„Dzień Otwarty” zakończył się miłym spotkaniem w kąciku rozmaitości spożywczych i specjalistycznych porad.

Dziękujemy wszystkim za przyjęcie naszego zaproszenia i wspólną rodzinną zabawę!

Do zobaczenia we wrześniu!