Bal karnawałowy

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.

Bal karnawałowy dla  dzieci to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.

Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było u nas. W dniu 29.01.2015r. w naszej szkole obył się bal karnawałowy dla dzieci z klas 0-III.

Tego dnia  już od rana w grupie 0,, B’’ pojawiały się kolorowe postacie.

Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki,

rycerzy, piratów, policjantów, Spiker - Mana, Batmana, ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci.

Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, muzyka porywała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka, Kaczuch.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.

Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze.

Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.