Bal karnawałowy

W czwartek 16 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy.  Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez dzieci klas I - III.

Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. W wesoły nastrój wprowadził dzieci  prowadzący imprezę pan DJ.

Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów.

Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Animator urozmaicał zabawę ciekawymi konkursami,
a zwycięzcy byli nagradzani czekoladami i balonami. W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek.

Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Niestety radosna zabawa musiała się w końcu skończyć.

Zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie wrócili do swoich domów czekając na kolejny bal.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się, Radzie Rodziców i pomagającym Rodzicom – serdecznie dziękujemy!

Mały Samorząd Uczniowski