Z wizytą na Brodway`u”!

Z inicjatywy Wyższej Szkoły Humanitas, pod honorowym patronatem prezydenta Arkadiusza Chęcińskiego,

w naszym mieście działa Sosnowiecki Uniwersytet Dziecięcy.

Liczne spotkania, inicjatywy i akcje SUD ukierunkowane są na edukację i wychowanie najmłodszego pokolenia

poprzez znakomitą zabawę i rozbudzanie ciekawości świata.

Dzieci z naszej szkoły po raz kolejny przeżyły ogromne emocje związane z „Wizytą na Brodway`u”! Tym razem jednak Brodway przybył do „Dziesiątki”.

Roztańczone, rozbawione dzieci mogły poczuć się jak w musicalowej bajce.

Zabawa prowadzona przez Konrada Bilskiego i Justynę Słowińską przeniosła nas w inny wymiar rzeczywistości.

Imprezie towarzyszyły konkursy, tańce, śpiewy oraz balonowe ZOO.

Kolorowe zwierzaki znalazły nowych właścicieli.

Ten niezwykły czas spędził z małymi artystami poseł Jarosław Pięta, osładzając zmagania pysznym prezentem!

Ponadto swój talent mógł zaprezentować uczeń klasy 5 młody beat-boxowiec Adrian.

Serdecznie dziękujemy naszym nauczycielom i rodzicom, którzy wspólnie przygotowali oryginalne przebrania dzieci klas i oddziałów przedszkolnych.