DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI W NASZEJ SZKOLE

11 kwietnia chętni rodzice wraz ze swoimi pociechami mogli zapoznać się z naszą szkołą, nauczycielami, salami lekcyjnymi,

a najważniejsze - dzieci mogły zasiąść w szkolnych ławkach i uczestniczyć w zajęciach.

Dzień Otwarty, po przywitaniu gości przez p. Dyrektor,  rozpoczął występ uczniów klas młodszych pod hasłem „Żyj ekologicznie”.

Następnie dzieci z rodzicami zwiedzały świetlicę szkolną, sale klas „0”, bibliotekę, centrum multimedialne i …. trafiły do pracowni komputerowej.

Tam świetnie bawiły się rozwiązując przygotowane zadania.

Po czym przyszli uczniowie zasiedli w ławkach pracowni języka angielskiego wyposażonej w nowoczesny sprzęt, w tym w interaktywną tablicę.

Po słodkim poczęstunku dzieci wzięły udział w integracyjnej zabawie ruchowej, nauczyły się piosenki i pisały literki „O, o”,

za którą to pracę dostały od przyszłych wychowawców klas I, oczywiście same szóstki.

Rodzice otrzymywali od nauczycieli wyczerpujące odpowiedzi na zadawane przez siebie pytania, a dzieci otrzymały drobne upominki.

Zadowoleni goście zapewniali, że we wrześniu znów się spotkamy.