Drodzy rodzice!

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału dzieci w Szkolnej Kasie Oszczędności.

W ramach SKO dzieci:

·        poprzez zabawę uczą się oszczędzania i zarządzania swoimi oszczędnościami;

·        mają wgląd do swojego indywidualnego konta i do swoich oszczędności, które znajduje się na specjalnym portalu (www.sko.pkobp.pl);

·        mają szansę udziału w różnych konkursach.

Do tej pory pieniądze można było wpłacać i wypłacać u wychowawców i szkolnego opiekuna SKO. Od tego roku szkolnego, rodzice mogą wpłacać i wypłacać pieniądze z kont swoich dzieci samodzielnie, tj. w oddziałach banku PKO BP lub dokonując przelewu w systemie bankowości elektronicznej na  indywidualny rachunek dziecka Nauczyciel jednorazowo może przyjąć lub wypłacić tylko 50 zł.

Zachęcamy również całe klasy i ich wychowawców, aby gromadzić pieniądze na specjalnych. kontach dla klas w SKO. Również klasowe Rady Rodziców ("trójki klasowe") mogą prowadzić własne konta w ramach SKO i gromadzić na nich pieniądze, np. oszczędzając na Zieloną Szkołę lub inne większe klasowe wydatki.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie  internetowejhttp://www.pkobp.pl/uczniowie-i-studenci/szkolne-kasy-oszczednosci/ oraz u szkolnych opiekunów SKO.

Deklarację (kartę zgłoszenia Zapraszamy do udziału!  dziecka) można odebrać u szkolnego opiekuna SKO .

Uczmy od najmłodszych lat idei oszczędzania pieniędzy.

Opiekunka SKO- Irena Czarnecka

Zapraszam do udziału w organizowanych akcjach i konkursach.

Opiekun SKO –Irena Czarnecka