ZAPRASZAMY UCZNIÓW KLAS IV – VI

DO WZIĘCIA UDZIAŁUW KONKURSACH

TEMAT: 2012 – WSZYSCY JESTEŚMY GOSPODARZAMI

Konkurs realizowany jest w ramach następujących  kategoriach tematycznych:

1.Hasła stadionowe i hasła promujące PolskęUczestnik Konkursu przygotowuje Projekt w postaci krótkich wypowiedzi – haseł stadionowych w atrakcyjny sposób dopingujących do gry reprezentacje krajów uczestniczących w finałowym turnieju Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012 lub haseł promujących Polskę, jako gospodarza turnieju. Projekty można nadsyłać w formie pliku elektronicznego zapisanego w formacie: doc, docx, ppt, pptx, pdf, avi, mpg.

a)     podkategoria I: JĘZYK ANGIELSKI

Uczestnik opracowuje hasło ułożone w jednym, dowolnym języku krajów biorących udział w finałowym turnieju Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012,
z wyłączeniem języka polskiego (hasło wymaga tłumaczenia na język polski) – prace należy przekazać p. Dorocie Bajer do 15 kwietnia 2012 r.

b)    podkategoria II: JĘZYK POLSKI

Uczestnik opracowuje hasło ułożone w języku polskim - prace należy przekazać
p. Dorocie Bajer do 15 kwietnia 2012 r.

c)     podkategoria III: GRAFIKA/ MULTIMEDIA

Uczestnik opracowuje hasło wraz z jego ilustracją graficzną lub materiałem audiowizualnym (film).

prace należy przekazać p. Elżbiecie Ordon do 15 kwietnia 2012 r.

2. Strój kibica.

Uczestnik Konkursu przygotowuje Projekt w postaci materiału zdjęciowego lub audiowizualnego (film) przedstawiającego strój kibica wybranego kraju europejskiego.

3. Zilustrowanie zasad fair play różnymi technikami graficznymi.

Uczestnik Konkursu przygotowuje Projekt w postaci materiału wykonanego dowolną techniką graficzną przedstawiającego zastosowanie zasad fair play w sporcie lub w innych obszarach (np. stosowanie zasad fair play w szkole).

Najlepsze prace zostaną nagrodzone i przekazane do siedziby Wydawnictwa Pedagogicznego OPERON   organizatora ogólnopolskiego konkursu.

Znaki zastrzeżone, których nie wolno używać: http://www.2012.org.pl/pl/component/content/article/1931.html

Pełny tekst regulaminu znajduje się na stronie Organizatora: http://www.operon.pl/2012_wszyscy_jestesmy_gospodarzami