Kids Athletics - Lekkoatletyka sportem dla każdego”

W dniu 19 października 2016  roku  w naszej szkole odbyły się szkolne zawody

Kids Athletics - Lekkoatletyka sportem dla każdego”. Wzięły w nich udział klasy II i III.

Kids Athletics to największy na świecie unikalny projekt w zakresie sportu powszechnego, który objął swoim działaniem ponad 1,5 miliona dzieci  w ponad 160 krajach na świecie.

Program ten powstał ze względu na zmniejszający się poziom aktywności ruchowej dzieci.
Mamy nadzieję uczynić z lekkoatletyki bardziej popularny sport, jeszcze mocniej promować aktywny i zdrowy styl życia i przyciągać do sportu przyszłe gwiazdy.

Szkolny event przeprowadziła Pani Małgorzata Górecka – trener lekkiej atletyki, której serdecznie dziękujemy z wkład, zaangażowanie i wspaniałą zabawę.

Dziękujemy także nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w organizacji imprezy.