POŻEGNANIE SZKOŁY

Zakończenie roku szkolnego to zarazem dzień ukończenia szkoły przez naszych szóstoklasistów.

Montażem słowno muzycznym wyrażali wdzięczność i dziękowali wszystkim pracownikom szkoły i rodzicom.

Pani dyrektor gratulowała osiągnięć, wręczała świadectwa i nagrody najlepszym absolwentom oraz listy gratulacyjne ich rodzicom.

Wyjątkowa nagroda przypadła najlepszym, szczególnie wyróżniającym się uczniom z klasy VI b Oli Raszewskiej, Roksanie Baran i VI c  Kasi Posikacie

- uczennice otrzymały statuetki z tytułem  Prymusa Szkoły w roku 2015/2016.

Pani dyrektor podziękowała również wszystkim rodzicom za pomoc, życzliwość i współpracę

oraz wręczyła statuetkę super rodzicowi pani Małgorzacie Raszewskiej i panu Mirosławowi Posikacie.

Życzymy wszystkim absolwentom  sukcesów w pokonywaniu kolejnych szczebli szkolnej kariery.