NIE PAL PRZY MNIE PROSZĘ

Uczniowie klas II realizowali program profilaktyczny „Nie pal przy mnie proszę”.

Podczas zajęć uczniowie dowiadywali się co wpływa na nasze zdrowie, co mu szkodzi i jak możemy wpływać na jego utrzymanie.

Zastanawiali się też jak zachowywać się wobec osób palących w obecności dzieci. Wykonywali też plakaty promujące zdrowe życie.

Dzieci są przekonane, że nie chcą brać przykładu z palących i nie chcą przebywać w ich towarzystwie.

Aby podzielić się tymi przekonaniami z kolegami i koleżankami uczniowie klas II pod opieką p. Joanny Magiery przedstawili inscenizację „Nie pal przy mnie proszę”

KONKURS „NIE PAL PRZY MNIE”

Przedstawiciele klas II brali udział w miejskim konkursie na podsumowanie programu „Nie pal przy mnie proszę”.

Maja Knapp, Konrad Dziób i Rafał Makowski reprezentowali naszą szkołę w konkursie w SP 42.

Odpowiadali na pytania testu, wykonywali pracę plastyczną i rywalizowali w konkurencjach sportowych.