Mikołaj na bank!

Uczniowie naszej szkoły zostali obdarowani przez niezwykłego Mikołaja.

Prezenty wybrane przez uczniów z naszej szkoły, których rodziny znajdują się obecnie w trudnej sytuacji materialnej

zostały zafundowane przez BANK BPH Grupa GE CAPITAL.

Nad przeprowadzeniem tej akcji w naszej szkole czuwały pani pedagog Danuta Jarosz i pani Anna Kamińska.

Wręczenie upominków na które składały się wybrane przez dzieci i ich rodziców ubrania,

obuwie, przybory szkolne i zabawki miało uroczystą oprawę.

7 grudnia dzieci z rodzicami oraz pani dyrektor Małgorzata Wierzbicka i przedstawiciele banku BANK BPH Grupa GE CAPITAL

spotkali się w naszej szkole.

Wszyscy obejrzeli przedstawienie pt. „Czekając na Mikołaja” zaprezentowane przez najmłodszych z naszej szkoły

– uczniów zerówki i pierwszej klasy przygotowanych przez panie: Agnieszkę Bielawską, Irenę Czarnecką i Joannę Magierę.

Goście nie kryli wzruszenia uroczymi przebraniami i zaprezentowanymi umiejętnościami aktorskimi i muzycznymi małych artystów .

Po przedstawieniu goście otrzymali symboliczne złote serduszka od naszych maluchów.

Następnie sponsorzy wręczyli ogromne torby z prezentami oczekującym ich z niecierpliwością uczniom.

W zamian dostali największy podarunek  - uśmiech dzieci i przygotowane dla nich zimowe obrazki.

Dziękujemy naszym darczyńcom i zapraszamy ich za rok!!!