05.05.17 roku odbył się turniej finałowy rozgrywek miejskich Minipiłki Nożnej Dziewcząt.

Reprezentacja naszej szkoły jesienią rozgrywała eliminacje po których awansowała do turnieju finałowego.

W trakcie majowego turnieju rywalizacja była bardzo zacięta a nasz zespół po rozegraniu kilku spotkań został sklasyfikowany na V miejscu w Sosnowcu.

Trzeba przyznać, że nasze zawodniczki grały z wielkim zaangażowaniem i do zajęcia miejsca na podium zabrakło naszemu zespołowi jednego zwycięstwa.

Oto skład naszej reprezentacji szkolnej:

Zimny Nikola, Koronkiewicz Natalia, Kołodziejczyk Roksana, Wyszyńska Natalia, Fieduna Magdalena, Gajda Natalia, Swoboda Julia,

Skrzypek Wiktoria, Molicka Lena, Łakomska Nikola, Łazarz Rozalia, Pawłowska Oliwia, Pełka Julia (Vc)