Święto Pluszowego Misia z przedszkolakami

25 listopada to dzień, kiedy na świecie obchodzi się urodziny pluszowego misia.

Miś jest niezastąpionym powiernikiem dziecięcych tajemnic, zatem nie wypada zapomnieć o urodzinach tak ważnego przyjaciela.

Z okazji zbliżającego się święta, 23 listopada 2016 r. uczniowie klas trzecich wraz z paniami zorganizowali zajęcia

dla grupy „Dzwoneczków” i „Ósemek” z Miejskiego Przedszkola nr 25.

Wszystkie przedszkolaki przyniosły tego dnia z domu ulubione maskotki i wspólnie z nimi wysłuchały wiersza „Koło pieca siedzi miś” oraz poznały historię pluszowego misia.

W trakcie zajęć dzieci nauczyły się piosenki „Ja jestem niedźwiadek”, podczas której miały okazję uczestniczyć w „misiowej gimnastyce”.

Następnie przedszkolaki wykonały misie na patyczkach, pięknie je ozdabiając. Na zakończenie wszyscy wspólnie bawiliśmy się przy nowo poznanej piosence.

Wspólna zabawa przy muzyce dobiegła końca, ale wydaje nam się, że to nie koniec przygód pluszowego misia …