Wszystkie dzieci Mikołaja kochają,

Wszystkie dzieci na Niego czekają.

Moc prezentów każdemu przyniesie,

Każde dziecko z prezentów się cieszy J

Co roku w miesiącu grudniu dzieci oczekują na nadejście Mikołaja i oczywiście na prezenty!

Aby ta chwila była jeszcze bardziej magiczna uczniowie klas pierwszych we współpracy ze świetlicą szkolną

w prezencie mikołajkowym dla młodszych kolegów i koleżanek z PM nr 25 przedstawili bajkę „W oczekiwaniu na Świętego Mikołaja”.

Lekką tremę odczuwała każdy aktor (i panie też J) .

Pogłębiała się ona, gdy sala wypełniała się po brzegi przedszkolakami. Jednak niepotrzebnie!

Uśmiechy na twarzach i widoczne zainteresowanie udowodniło nam, że nasi widzowie z radością przyjęli to, co dla nich przygotowaliśmy.

W trakcie przedstawienia do naszych gości z workiem pełnym słodkości przyszedł Święty Mikołaj, który pięknie pozdrowił wszystkie dzieci.

Na zakończenie przedszkolaki odwiedziły świetlicę szkolną , gdzie z Panią Beatką wykonały własne Mikołajki.