Moda na odblaski

Szkoła Podstawowa nr 10 w Sosnowcu dołączyła do projektu "Moda na odblaski" może uratować życie.

W  Hali Widowiskowej „Spodek” w Katowicach Wydział Ruchu Drogowego KWP w Katowicach,

wspólnie z Krajowym Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, zorganizował imprezę pod nazwą „Moda na odblaski”.

Projekt ten poświęcony jest ukazaniu zalet stosowania i używania elementów odblaskowych oraz ich wpływ na bezpieczeństwo pieszych na drodze.

W programie dla dzieci organizatorzy przygotowali pokaz mody z wykorzystaniem elementów odblaskowych na ubiorze.

Spotkanie z młodzieżą uświetnił występ Rafała „Tito”, Wesołej Ferajny Berniego i Pana JAPY.

Dla dorosłych przygotowano także pokaz mody, a na zakończenie wystąpili Jerzy Kryszak i zespół De Mono.