Omnibus Trzecich Klas

Już po raz szósty w naszej szkole gościliśmy najlepszych trzecioklasistów z naszego miasta.

Zgłoszeni do udziału w konkursie uczniowie pisali test, obejmujący wiedzę z różnych dziedzin.

Uczestnicy wykazali się znajomością  poprawnej  pisowni wyrazów w języku polskim, słów i zwrotów w języku angielskim,

popularnej literatury dla dzieci, środowiska, w którym żyjemy oraz dużą wiedzą o naszej ojczyźnie i mieście.

Trzecioklasiści rozwiązywali także krzyżówkę i łamigłówki matematyczne.

Po wysiłku umysłowym czekał na nich słodki poczęstunek i chwila relaksu przed poznaniem efektów pracy.

Uroczystego ogłoszenia wyników i wręczenia nagród dokonały Pani Dyrektor Małgorzata Wierzbicka

i gość honorowy naszej uroczystości Pani Marta Pietrzak Inspektor Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Sosnowca.

Wyniki konkursu „Omnibus trzecich klas” 2014/2015 :

I miejsce – Martyna Szewczyk – SP 39

II miejsce – Łukasz Całka – SP 6

III miejsce – Amelia Szczęch – SP 35

Laureaci otrzymali statuetki, książki dyplomy i upominki ufundowane przez Urząd Miasta Sosnowca.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i drobne upominki za udział w konkursie, natomiast nauczyciele przygotowujący uczniów – podziękowania.