SZKOLNY APEL O OSZCZĘDZANIU

W kwietniu odbył się szkolny apel dla uczniów klas młodszych przygotowany przez członków SKO.

Aby zachęcić naszych uczniów do systematycznego korzystania z SKO uczniowie klas IIa i IIb

pod opieką p. I. Czarneckiej i p. A. Rozlach przedstawiły inscenizację o oszczędzaniu nie tylko pieniędzy ale również wody, gazu i prądu.

Zakończeniem inscenizacji była piosenka  „Pieniążki kto ma”. W ten sposób członkowie SKO udowodnili, że oszczędność i gospodarność są w życiu bardzo potrzebne.

Po zakończonym przedstawieniu przeprowadzono wśród  uczniów z klas I-III krótką pogadankę o korzyściach płynących z przynależności do SKO.

Zachęcano do systematycznego gromadzenia oszczędności na kontach, by potem można było spełniać swe marzenia...

Na zakończenie p. Irena Czarnecka przypomniała o ogłoszonych konkursach oraz całorocznej zbiórce surowców wtórnych

-  puszek aluminiowych i baterii oraz plastykowych nakrętek.