Dzień Otwartych Dni

Zajęcia komputerowe, plastyczne, zajęcia języka angielskiego oraz zabawy dydaktyczne prowadzone przy pomocy tablicy interaktywnej

- to tylko część atrakcji, jakie czekały w czwartek 12 marca 2015r. na odwiedzających Szkołę Podstawową nr 10.

Ta marcowa impreza była adresowana przede wszystkim do pierwszoklasistów (i ich rodziców),

którzy w roku szkolnym 2015/2016 rozpoczną edukację w naszej szkole.

Podczas Dnia Otwartych Drzwi szkołę odwiedziły  dzieci, które we wrześniu pójdą po raz pierwszy do szkoły.

Było bardzo kolorowo i wesoło. Spotkanie rozpoczęło się przedstawieniem w wykonaniu uczniów klas zerowych pod hasłem,, Nadchodzi wiosna’.

Szkolne korytarze zapełniły się ciekawymi wystawkami i ekspozycjami prac.

Obecni uczniowie chcieli zachęcić swoich przyszłych kolegów do wybrania właśnie ich szkoły w przyszłej edukacji.

Każdy chętny rodzic mógł sam sprawdzić stan bazy, porozmawiać z nauczycielami, pedagogiem, logopedą,

a także przyjrzeć się z bliska efektom pracy uczniów. Szkoła chwaliła się nie tylko wyposażeniem klas.

Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji, nie zabrakło zabaw edukacyjnych.

Na zakończenie spotkania został przygotowany przez rodziców naszych uczniów słodki poczęstunek dla maluchów.