KONKURS NA  OZDOBĘ  WIELKANOCNĄ

30 marca przedstawicielki naszej drużyny Płomień wzięły udział w Konkursie na Ozdobę Wielkanocną.

Organizatorami byli: Komenda Hufca Sosnowiec oraz 15 SDH „Róża Wiatrów” działająca przy Szkole Podstawowej nr 8 w Sosnowcu.

Głównym celem konkursu było kultywowanie tradycji świątecznych, rozwijanie zainteresowań artystycznych dzieci i młodzieży,

rozbudzanie fantazji i wyobraźni twórczej   oraz doskonalenie ciekawych technik plastycznych.

Uczestnicy wykonywali prace w pięciu kategoriach: baranek, kurczątko, zajączek, pisanka, palma wielkanocna.

W tym roku konkursowi plastycznemu towarzyszyła idea zdrowego odżywiania i integracji harcerskiej.

Dziękujemy za umożliwienie nam aktywnego, zdrowego i twórczego spędzenia czasu wolnego.