W sobotę 10 grudnia uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli: p. Grażyny Neumann, p. Anety Konopki, p. Bożeny Dyląg oraz p. Anny Kamińskiej

w charakterze wolontariuszy włączyli się do ogólnopolskiej akcji zorganizowanej przez Caritas „Tak, pomagam!”.

W Biedronce przy ulicy Podjazdowej w Sosnowcu rozdawali ulotki i zachęcali wchodzących  do sklepu, aby zakupili  produkty o długim terminie ważności,

a następnie przekazali je do specjalnie oznaczonych koszyków.

Informowali przy tym darczyńców, że żywność ta trafi do osób potrzebujących wsparcia.

Zebrali ponad 90 kg żywności, z czego 50 kg  będzie podarowane rodzinom naszych uczniów.

Dziękujemy WOLONTARIUSZOM oraz ich RODZICOM za bezinteresowne zaangażowanie się i poświęcenie wolnego czasu dla dobra innych!