Rejonowe zawody z tenisa stołowego

Na początku marca nasza szkoła przystąpiła do Zawodów Rejonowych z tenisa stołowego dziewcząt.

Możliwość gry w tych zawodach uzyskaliśmy dzięki bardzo dobremu występowi naszej drużyny w Mistrzostwach Sosnowca, gdzie nasz zespół zajął wysokie 3 miejsce.

Dziewczyny zagrały bardzo dobrze zarówno indywidualnie jak i w drużynie co pozwoliło na zajęcie miejsca na podium zawodów sosnowieckich.

W Zawodach Rejonowych nasza szkoła mierzyła się z najlepszymi szkołami z Sosnowca i Jaworzna.

Zawody były bardzo wyrównane i o kolejności miejsc decydowały bardzo małe różnice punktowe. W

ostatecznej klasyfikacji drużyna SP10 zajęła 4 miejsce a w pierwszej dziesiątce klasyfikacji indywidualnej znalazły się 2 nasze zawodniczki – Brykalska Julia oraz Paw Daria.

Dobry występ w reprezentacji naszej szkoły zaliczyły również Olesińska Dominika ( Zawody Rejonowe) oraz Wojtczak Weronika (Mistrzostwa Sosnowca).

Jest to kolejny sukces naszych dziewczyn w zawodach sportowych.

Serdecznie gratulujemy.