Angielski z Metropolią Silesia

Metropolia  Silesia, chcąc wesprzeć rozwój swoich małych mieszkańców zakupiła dla nich  e-learningowy kurs języka angielskiego.

Kurs jest elementem projektu pt „Angielski z Metropolią Silesia”.

Angielski dla dzieci e-learning został objęty przez MEN patronatem Europejskiego Roku Innowacyjności 2009.

Warunki korzystania z kursu:

1.  Rodzicom za pośrednictwem przedszkoli i szkół podstawowych  naszego miasta oraz Wydziału Edukacji  Urzędu Miejskiego w Sosnowcu nastąpi rozdanie kodów dostępu do programu. Warunkiem jest posiadanie łącza internetowego.  Dzieci będą korzystać z programu w domu nieodpłatnie  od 27 kwietnia 2012 roku do

26 kwietnia 2013 roku.

1. Kursem w Sosnowcu objęte są dzieci w wieku od 3 lat do 9 lat do samodzielnej nauki i zabawy z językiem. Kurs został opracowany w oparciu o program „Zabawa słówkami metodą PROTI”

– nr dopuszczenia DPN-5002-14/08.W skład wchodzą 54 gry i zabawy. Całość materiału została podzielona na 9 modułów głównych oraz 3 moduły zawierające testy sprawdzające.

1. Kurs dostępny jest pod adresem internetowym  www.eproti.pl. Aby z niego skorzystać należy wejść na ww. stronę internetową oraz zalogować się za pomocą przekazanych kodów dostępu. Szczegółowe informacje dotyczące korzystania z platformy znajdują się na odwrocie przekazanych kodów dostępu.
  2. Każdy kupon składa się z 2 kodów – kodu dostępu dla dziecka oraz kodu dla rodziców, którzy stale mogą śledzić postępy dziecka w nauce.
  3. W przypadku błędów lub problemów technicznych związanych z korzystaniem z kursu, prosimy o kontakt mailowy z Biurem Obsługi e-Proti  pod adresem:pytania@eproti.pl

silesia