Babciom i Dziadkom z okazji Walentynek

Dnia 13 lutego 2017 r. w klasach trzecich pojawili się zacni goście. Babcie i Dziadkowie – bo o nich mowa – zebrali się,

by przyjąć życzenia płynące prosto z serc ich ukochanych wnucząt.

Tegoroczne święto odbyło się pod hasłem „ŚMIECHOTERAPIA”, bo cóż nie poprawia tak nastroju jak dobry humor J                                                                                                                                    „Wszak w starej stoi literaturze, że kto się śmieje ten żyje dłużej…”

Młodzi aktorzy w barwnych strojach swoich babć i dziadków w humorystyczny sposób przedstawiły „bolączki” dotyczące życia codziennego osób starszych

oraz złożyły życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia i pogody ducha.

Uroczystość przypomniała uczniom, że ludziom starszym należy się największy szacunek i uznanie za trud, jaki wkładają w wychowanie kolejnych pokoleń.

Bo dziadkowie i wnuczęta najzwyczajniej w świecie potrzebują siebie nawzajem.

Jest to taka przepiękna symbioza dwóch zupełnie różnych pokoleń, która powoduje, że ubogaca się zarówno świat dzieci, jak i świat dziadków.

I oby trwała ona jak najdłużej!