Wyróżnienie dla uczennic klasy „0” A

10 listopada 2010 r.  w Klubie im. Jana Kiepury w Sosnowcu odbyło się uroczyste wręczenie nagród

Uczestnikom konkursu plastycznego „Jak rozumiesz wolność”

zorganizowanego przez Posła na Sejm  RP Jarosława Piętę oraz  NSZZ Solidarność w Sosnowcu z okazji 30 rocznicy zarejestrowania Solidarności.

Uczennice naszej szkoły Dominika Niedbalik, Natalia Koronkiewicz oraz Klaudia Jochymczyk  z klasy „0”A

za pracę  zbiorową otrzymały wyróżnienie w postaci dyplomów oraz nagród rzeczowych.

Jest to duży zaszczyt dla naszej szkoły ponieważ konkurowały z licealistami i gimnazjalistami  naszego miasta.

Nasz latawiec wystawiony był  na podium, wraz z najlepszymi  pracami z czego dziewczynki były bardzo dumne.

Gratulujemy pierwszych sukcesów !!!