Świąteczne spotkanie uczniów Akademii Przyszłości

19 grudnia 2016 r. odbyło się świąteczne spotkanie uczniów Akademii Przyszłości i ich wolontariuszy.

Spotkanie zostało zorganizowane w Filii nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Zamkowej 9 w Sosnowcu - bibliotece,

w której pracuje jedna z naszych wolontariuszek.

Na miejscu czekały na nas rozmaite materiały - przy użyciu odrobiny wyobraźni mogliśmy stworzyć z nich przepiękne świąteczne kartki i ozdoby.

Na początku mali studenci dostali skromne upominki na dowód tego, że przez cały rok byli grzeczni, co docenił Mikołaj.

Następnie zabraliśmy się do pracy - z papierowych talerzy i kolorowego bloku powstały urocze mikołajki,

dzieci wykonały również wspaniałe kartki z życzeniami.

W trakcie pracy słuchaliśmy kolęd i opowiadaliśmy sobie o świątecznych zwyczajach.

Zdecydowanie poczuliśmy tę magiczną atmosferę, mimo że do Świąt zostało kilka dni!