PASOWANIE NA ŚWIETLIKA

W poniedziałek 30 października w świetlicy szkolnej miało miejsce wesołe i uroczyste wydarzenie. Uczniowie klas IA i IB stali się pełnoprawnymi członkami świetlicowej gromady, czyli Świetlikami. Aby mogło dojść do uroczystego Ślubowania Świetlika, dzieci musiały udowodnić, że są już na to gotowe.  W programie imprezy znalazły się gry i zabawy, w których uczniowie mogli wykazać się wiedzą, sprytem i sprawnością. Dostać się w szeregi „Świetlików” nie było trudno.  Wystarczyło wykonać kilka zadań.
Ostatnim wyzwaniem była…. smakowita niespodzianka - aby uzyskać dyplom „Świetlika” należało zjeść plasterek cytryny, a następnie szeroko się uśmiechnąć J Na zakończenie uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie.