Nasza szkoła przystąpiła po raz piąty  do zawodów tenisa stołowego

Grand Prix Sosnowca o Puchar Prezydenta Miasta dla Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych.

Składa się on  z pięciu turniejów Grand Prix, po których zostanie stworzona końcowa klasyfikacja indywidualna i szkolna.

Opuściliśmy pierwsza eliminacje, teraz nadganiamy punkty i jesteśmy na miejscu trzecim jako szkoła.

Po trzech turniejach klasyfikacja indywidualna przedstawia się następująco :

I miejsce zajmuje Weronika Januszek  VI a, IV m Klaudia Woźniak  VI b, VI m Anna Gredka V a, Goncerz Oliwia VI a,

Karolina Sasińska V b, Wojtczak Weronika IV b, Brykalska Julia IV a. Wśród chłopców najlepszy jest Krzysztof  Lis Va zajmuje

VIII m, Bilnik Wiktor VIa, Amadeusz Trela VI a, Woźniak Dawid Va, Wysocki Bartek V a. Opiekun Dorota Gacek.

Więcej informacji na stronie www.tenisstolowy.com.pl w zakładce Grand Prix Sosnowca - Puchar Prezydenta dla SP i G.

.