Ogólnopolski Tydzień Języków w „Dziesiątce”

25 maja 2012 roku został zainaugurowany w naszej szkole Tydzień Języków, ogólnopolska impreza promująca naukę języków obcych wśród Polaków.

Tego dnia odbył się, przygotowany przez panie Dorotę Bajer i Barbarę Szot, konkurs języka angielskiego dla uczniów klas IV, V i VI.

Obchody Tygodnia Języków obcych  potrwają do 3 czerwca bieżącego roku.

W tym czasie pod opieką pani Doroty Bajer młodzież z klas Vc  i  VIc  – w ramach wspomnianej imprezy –

będzie przygotowywać w języku angielskim projekty edukacyjne na ogólnopolski konkurs Let’s win zatytułowane Discover Football!.

Efekty pracy naszych uczniów zostaną zamieszczone na stronie internetowej organizatora Tygodnia Języków i poddane głosowaniu internautów.

Można głosować od 4 czerwca 2012 roku, wtedy na stronie internetowej „Dziesiątki” pojawi się link z adresem do strony, na której możesz oddać swój głos.

Nie bądź obojętny, niech Twój głos będzie strzałem w „10”.