Dnia 15.11.2010 r. odbyła się w naszej szkole inauguracja trzeciego  już roku współpracy ze Stowarzyszeniem WIOSNA.

15 wolontariuszy pomagać będzie 15 najbardziej potrzebującym uczniom naszej szkoły .

Na inauguracji zjawili się wolontariusze ze swoją liderką Darią Sitko, dzieci objęte pomocą wraz ze swoimi rodzicami,

koordynator  szkolny – Małgorzata Kubicka, a także, zaproszona przez liderkę, Wicedyrektor Szkoły – Pani Halina Krawczyk.

Spotkanie rozpoczęło się od uroczystego przyjęcia uczniów w poczet członków AKADEMII PRZYSZŁOŚCI,  ŚLUBOWANIA

oraz przydziału wolontariuszy. Uroczystość utrzymana była w konwencji SZKOŁY  CZARODZIEJÓW.

Uczniowie otrzymali indeksy  oraz pomoce szkolne. Następnie były zabawy integracyjne  i słodki poczęstunek.

Impreza zakończyła się   indywidualnymi spotkaniami uczniów i rodziców z przydzielonymi im wolontariuszami.

CZŁONKOM   AKADEMII   PRZYSZŁOŚCI    ŻYCZYMY   OWOCNEJ    WSPÓŁPRACY