Zajęcia otwarte dla Rodziców – „Pomagajmy i uczmy pomagać”

10 i 11 kwietnia w naszych oddziałach zerowych odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców uczniów,

podczas których wspólnym wysiłkiem dzieci i opiekunów powstały przepiękne prace w postaci jaj wielkanocnych.

Styropianowe jaja były malowane, oklejane papierem kolorowym, wstążeczkami, serwetkami,

ozdabiane koralikami, cekinami, piórkami, kokardkami itp.  Niektóre z nich miały woalki, a jedno czuprynę i porteczki.

Były również obsypywane kolorowym brokatem.  Prace te powstały w specjalnym, bardzo ważnym celu.

Te piękne jaja wielkanocne zostały wystawione na sprzedaż podczas Wielkanocnego Kiermaszu.

Uzyskano 161 złotych !!! Dochód ze sprzedaży został przeznaczony na rzecz Hospicjum Świętego Tomasza Apostoła w Sosnowcu.